HOBBYSTYCZNA HODOWLA GOŁĘBI RASOWYCH ORAZ PRACOWNIA RZEŹBIARSKA - "ART-PIGEON"


  GOŁĘBIE- TAUBEN - PIGEONS - ГОЛУБИ - HOLUBI *** RZEŹBY - PIGEONS SCULPTURES - TAUBEN FIGUREN

e-mail : grzesiek.majewski@poczta.onet.pl            -----------------            Mobile  phone  + 48  602 507 465
GRZEGORZ  MAJEWSKI
STATUETKI GOŁĘBI - REALISTYCZNE RĘCZNIE RZEŹBIONE FIGURKI POPULARNYCH RAS POLSKICH I  ZAGRANICZNYCH
HODOWLA  GOŁĘBI - BARWNOPIERŚNY WOŁŻAŃSKI * JEJSKI DWUCZUBY * ŻAROWY  TULSKI * BIAŁOOGON POLSKI
PRAWA AUTORSKIE

Nazwa ART.-PIGEON oraz MOJE RZEŹBY –są wzorem zastrzeżonym.Podstawa prawna: Prawo Autorskie. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku, o prawie autorskim i prawach pokrewnych (rozdział 1, art. 1.1; rozdział 2, art. 8.1)
Wszystkie prezentowane rzeźby,zdjęcia, rysunki i szkice chronione są prawem autorskim ich kopiowanie i powielanie jest nielegalne a wykorzystywanie jest przestępstwem.
Wszystkie oferowane rzeźby wykonane są ręcznie i każdy egzemplarz jest jedyny i niepowtarzalny.
Zawartość niniejszej strony podlega ochronie prawnej przewidzianej w Ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U. z 2006 r., Nr 90, poz. 631 z zm.). Wszelkie prawa autorskie do rzeźb przysługują Grzegorzowi Majewskiemu. Wykorzystywane informacji oraz materiałów zawartych na niniejszej stronie do innych celów niż prywatne oraz kopiowanie, rozpowszechnianie, udostępnianie publiczne lub inkorporowanie w innych publikacjach, stronach internetowych lub w jakiejkolwiek innej formie treści umieszczonych na niniejszej stronie w całości lub w części jest zabronione bez pisemnej zgody autora.
W związku z licznymi kopiami, podróbkami i kradzieżą moich wzorów, zostały one zastrzeżone, jako wzory artystyczne. Kopiowanie i rozpowszechnianie moich wzorów jest przestępstwem karnym i jako takie będzie traktowane w przypadku udowodnienia plagiatu.
Grzegorz Majewski

Rzeźby inne ptaki

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW